جدال های مرحله نیمه نهایی تیم های والیبال منطقه ای لفور برگزار می شود

همچنین دیدار رده بندی و فینال این بازی ها نیز یکشنبه ششم فروردین ماه برگزار می شود.منبع بر اساس این گزارش، امشب پنجم فروردین ماه از ساعت 19:30 دقیقه تیم لفور ملک با کرمان موتور و در ساعت 21 نیز تیم رعد پدافند با شاکرفوم با هم پیکار خواهند کرد.

بدین ترتیب در مرحله حذفی تیم های صعود کننده؛ لفور ملک با جوانان کالیکلا، املاک داتیس با شاکرفوم، کرمان موتور با شاهکلا، رعد پدافند با رییسکلا به مصاف هم رفتند که در نتیجه تیم های لفورملک، کرمان موتور، شاکرفوم و رعد پدافند با شکست رقیبان خود به مرحله یک چهارم نهایی راه یافتند.

– ایسنا/مازندران جدال های جذاب چهارم تیم برتر مرحله نیمه نهایی والیبال منطقه ای لفور، امشب پنجم فروردین ماه در سالن والیبال شهید تقی توکلی کالیکلای لفور برگزار می شود.

جدال های جذاب چهارم تیم برتر مرحله نیمه نهایی والیبال منطقه ای لفور، امشب پنجم فروردین ماه در سالن والیبال شهید تقی توکلی کالیکلای لفور برگزار می شود.

مرحله مقدماتی بازی های منطقه ای لفور از 25 اسفندماه 1401 با شرکت 12 تیم از سراسر استان آغاز شد که در پایان این مسابقات تیم های لفور ملک، جوانان کالیکلا، املاک داتیس، شاکرفوم، رعد پدافند، کرمان موتور، شاهکلا و رییسکلا به مرحله حذفی صعود کردند.