55 هزار تاکسی برقی وارد ناوگان تاکسیرانی شددوشنبه 21 خرداد 1403 ساعت 14:3506-10-2024اقتصادی


مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران اعلام کرد: بر اساس برنامه ریزی ها 55 هزار تاکسی و 10 هزار کامیون برقی وارد ناوگان می شوند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران اعلام کرد: بر اساس برنامه ریزی ها 55 هزار تاکسی و 10 هزار کامیون برقی وارد ناوگان می شوند.

به گزارش سایت قطره و به نقل از ایسنا، شادی المالکی در حاشیه مراسم واگذاری تاکسی های برقی شرکت کرمان موتور به شهرداری تهران، گفت: در گام نخست 200 دستگاه تاکسی برقی به شهرداری تهران تحویل داده می شود. راننده تاکسی. وارد پیست می شود و طی چند هفته آینده به رانندگان تحویل می شود.

وی با بیان اینکه حرکت به سمت برق الزامی است که از سوی دولت و شهرداری تهران به منظور کاهش آلودگی هوا و بهبود خدمات رسانی به شهروندان در اولویت قرار گرفته است، گفت: با توجه به فراهم بودن شرایط در حال برنامه ریزی است 55000 تاکسی و 10000 کامیون برقی وارد ناوگان می شود و چند تاکسی نیز طی تفاهم نامه ای با شرکت های خودروسازی و پس از اخذ استانداردها و شماره گذاری خودرو وارد پیست می شود.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با بیان اینکه رونمایی امروز در شرکت خودروسازی کرمان به دلیل انعقاد تفاهم نامه عرضه 2000 خودروی برقی بوده است، اظهار داشت: شهرداری تهران 300 میلیون تومان وام با 3 درصد اعطا می کند. بازپرداخت


برچسب ها: تاکسی – تاکسی شهری تهران – برق – برنامه ریزی – سازمان تاکسیرانی – هزار – تاکسی


آخرین اخبار خدمات:55 هزار تاکسی برقی وارد ناوگان تاکسیرانی شد

55 هزار تاکسی برقی وارد ناوگان تاکسیرانی شدتمامی حقوق این سایت متعلق به دراپ می باشد. Drop مسئولیتی در قبال محتوای محتوا ندارد.

کلیه خدمات این وب سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت های این وب سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.


منبع