نگاهی به غرفه کرمان موتور در نمایشگاه خودرو شیراز / از اولین تراکتور تولیدی تا محصولات جدید (عکس)
شرکت کرمان موتور بسیاری از محصولات خود اعم از خودروهای سواری، کاری و تجاری را به این نمایشگاه آورد و توانست علاقه مندان زیادی را به خود جلب کند.

– نگاهی به غرفه شرکت کرمان موتور در نمایشگاه خودرو شیراز/ از اولین تراکتور تولیدی تا محصولات جدید (عکس) شرکت کرمان موتور بسیاری از محصولات خود اعم از خودروهای سواری، کار و تجاری را به این نمایشگاه آورد و توانست به دست آورد. بسیاری از طرفداران جذب

شرکت کرمان موتور با مجموعه کاملی از محصولات خود در بیست و یکمین نمایشگاه خودرو شیراز حضور یافت.

این شرکت بسیاری از محصولات خود از جمله خودروهای سواری، کاری و تجاری را به این نمایشگاه آورد و توانست علاقه مندان زیادی را به خود جلب کند و نام آن را KMC XT1856 گذاشت.

در غرفه شرکت کرمان موتور، وانت T8 و نسخه کاملا آپشن جدید آن، KMC T9، و همچنین کراس اوورهای جدید KMC A5، KMC Eagle، KMC J7 سدان، KMC X5 و Back X3 Pro و پلاگین ها هیبریدها برای بازرسی دقیق در اختیار بازدیدکنندگان قرار گرفتند.


برچسب ها: کرمان موتور – نمایشگاه – محصولات – نمایشگاه خودرو – ماشین – کرمان – موتور


آخرین اخبار خدمات:نگاهی به غرفه کرمان موتور در نمایشگاه خودرو شیراز / از اولین تراکتور تولیدی تا محصولات جدید (عکس)

نگاهی به غرفه کرمان موتور در نمایشگاه خودرو شیراز / از اولین تراکتور تولیدی تا محصولات جدید (عکس)تمامی حقوق این سایت متعلق به دراپ می باشد. Drop مسئولیتی در قبال محتوای محتوا ندارد.

کلیه خدمات این وب سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت های این وب سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.


منبع