موعد تحویل خودروهای متقاضیان کرمان موتور در سامانه یکپارچه اعلام شد


همه حقوق این سایت برای قطره محفوظ است. قطره مسئولیتی در قبال محتوای مطالب ندارد.

تمامی خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
منبعیکشنبه، 27 فروردین 1402 ساعت 20:252023-04-16اقتصادي


فیروزی ادامه داد: برای تکمیل پرونده، بارگذاری مدارک هویتی در سایت فروش شرکت لازم است و کلیه الزامات و مراحل در وبسایت و کانال های رسمی شرکت اطلاع رسانی خواهد شد.


برچسب ها: خودرو – متقاضیان – کرمان موتور – سامان – شرکت – سامانه – تکمیل پرونده


آخرین اخبار سرویس:موعد تحویل خودروهای متقاضیان کرمان موتور در سامانه یکپارچه اعلام شد

موعد تحویل خودروهای متقاضیان کرمان موتور در سامانه یکپارچه اعلام شد– ، سامان فیروزی با بیان اینکه در طرح فروش محصولات کرمان موتور در سامانه یکپارچه، افراد حائز شرایط دریافت خودرو به شرکت معرفی شده اند، گفت: درخواست ها برای محصولات جک j4، جک S3، جک S5و کی ام سی T8 است و از 29 فرودین با بازگشایی سایت فروش شرکت، تمامی افراد حائز شرایط معرفی شده، می توانند براساس قیمت مصوب شرکت نسبت به تکمیل پرونده خود اقدام نمایند.

مدیرعامل شرکت کرمان موتور شرایط تکمیل پرونده و دریافت خودرو برای متقاضیانی که در سامانه یکپارچه خودرو، محصولات این شرکت را انتخاب کرده و حائز دریافت خودرو شناخته شده اند را اعلام کرد.

وی در مورد زمان تحویل خودروها نیز گفت: تمامی خودروهای ثبت نام شده طی 90 روز کاری تحویل متقاضیان خواهند شد و این شرکت برنامه دارد که کلیه تعهدات از محل عرضه سامانه یکپارچه در طرح اخیر را تا پایان شهریورماه تحویل متقاضیان نماید .