مشخصات و قیمت و خرید چادر خودرو بنز Benz + ارسال رایگان و تضمین سایز | jacblog

مدل میانی یا همان EQS 580 هم با نرخ 120 هزاردلاری به بازار عرضه می‌شود. گران‌ترین و البته لوکس‌ترین مدل این خودرو که EQS AMG نام دارد اما با قیمت بسیار متفاوتی که معادل 150 هزار دلار خواهد بود به بازار عرضه می‌شود. بر خلاف تمام تصورات، مجله خبری خودرو جک بنز eqs 2022 از پلتفرم‌های قبلی بنز استفاده نمی‌کند. این شرکت برای تولید این محصول تمام الکتریکی از پلتفرم خاص و البته جدیدی استفاده می‌کند که قرار است در سال آینده هم روی همین پلتفرم خودروی دیگری با نام احتمالی EQE عرضه شود.

قیمت بنز E کلاس مدل ۲۰۰۹-۲۰۱۳

در سوی دیگر، شرکت دایملر-موتورن-گیزلشافت (به‌اختصار دی‌ام‌جی) قرار داشت، که در سال ۱۸۹۰ توسط گوتلیب دایملر و ویلهلم مایباخ راه‌اندازی شده بود. این شرکت برای نخستین بار از موتورهای چهارزمانه و کاربراتور در خودروهای خود استفاده نمود، ولی در پی درگذشت دایملر در سال ۱۹۰۰ و انعقاد قراردادی میان مایباخ و امیل جلینک، شرکت دی‌ام‌جی، خودروهای خود را با برند مرسدس (که از ابتدای نام دختر جلینک، یعنی مرسدس جلینک گرفته شده بود)، عرضه می‌کرد. البته گاهی هم پیش می آید که شعارهای تبلیغاتی صرفا یک تبلیغ هستند و در تجربه استفاده از تولیدات آن شرکت با چیزی به مراتب برخلاف آن شعار تبلیغاتی مواجه می شویم. اما نه در خصوص شرکت های بزرگی چون مرسدس بنز که از سابقه ای بسیار طولانی در تولید خودرو برخوردارند. بطوری که فقط از تولید اولین خودرویش که به صورت کامل توسط خود این شرکت طراحی شده یعنی مرسدس بنز ۳۰۰ در دهه ۵۰ نزدیک به ۸ دهه می گذرد. امروزه مرسدس بنز یکی از زیر مجموعه های شرکت دایملر آ گ به شمار می آید و همراه با آئودی، بی ام و پورشه چهار خودروساز مشهور و لوکس آلمانی و به عنوان پرفروش ترین خودروسازان لوکس جهان شناخته می شوند.

  • نیروی موتور به هر چهار چرخ منتقل می‌شود و با چرخاندن فرمان هر چهار چرخ تغییر جهت می‌دهد.
  • این خودرو با توجه به سلیقه خریداران اروپایی و آمریکایی طراحی گردید و در ساخت آن به ایمنی سرنشینان اهمیت بیشتری داده شد.
  • اما این موتور پیش از آن که برای این خودروی سوپر اسپرت در نظر گرفته شود، در سال ۱۹۸۹ برای استفاده در مدل مرسدس بنز اس‌ال ساخته شده بود.
  • مرسدس بنز – Mercedes Benz – شرکت خودروسازی آلمانی است، که در زمینه طراحی و ساخت انواع خودرو، کامیون، اتوبوس و موتورهای درون‌سوز و همچنین ارائه خدمات مالی (لیزینگ و بیمه اتومبیل) فعالیت می‌کند.
  • بنزهای کلاس E را از این جهت که مصرف سوخت بهینه ای دارند می توان یکی از اقتصادی ترین کلاس های بنز برشمرد.

در سال ۲۰۰۹ مکلارن تولید خودرو اس ال آر را متوقف کرد و اقدام به تولید خودرو به‌طور مستقل نمود. در سال ۲۰۱۱ خودرو MP4-12C و در سال ۲۰۱۲ خودرو پی۱ توسط مکلارن به بازار عرضه شد. در سال ۲۰۰۹ مرسدس بنز برای جایگزینی مدل مرسدس بنز اس‌ال‌آر مک لارن از مدل افسانه‌ای گالوینگ الهام گرفت و با همکاری مرسدس آام‌گ مدل جدیدی به نام مرسدس بنز اس‌ال‌اس ای‌ام‌جی ساخت که شتاب آن ۳٫۸ ثانیه و بیشینه سرعتش ۳۱۷ کیلومتر در ساعت است. مرسدس بنز در اوایل دهه ۱۹۹۰ تصمیم گرفت به رسم نخستین سال‌های فعالیت خود ماشین‌هایی ارزان‌تر و کوچک‌تر بسازد. این شرکت از دهه ۱۹۸۰ با کانسپت نافا (تولید ۱۹۸۲) و در دهه ۱۹۹۰ با کانسپت استادی ای، ساخت یک ماشین کوچک را بررسی کرده بود و بالاخره در سال ۱۹۹۷ مرسدس بنز رده ای را به بازار عرضه کرد.

بنز کلاس S S500، مدل ۲۰۱۴، پلاک ملی

این ماکت که براساس بنز 450 SEL است که دارای کیفیت بسیار بالایی است . برخلاف نسل اول که بر روی شاسی ب‌ام‌و سری هفت ساخته شده بود، مدل جدید گوست بر روی شاسی ساخته می‌شود که توسط رولزرویس طراحی شده است. نیروی موتور به هر چهار چرخ منتقل می‌شود و با چرخاندن فرمان هر چهار چرخ تغییر جهت می‌دهد.

http://applemobilemag.ir

کلاس X در واقع نوعی وانت ۴ در هستند که از سال ۲۰۱۷ وارد بازار شده اند و در دسته خودروهای کلاس وانت اندازه متوسط لوکس قرار می گیرند. ماشین بنز کلاس X به صورت موتور جلو محور عقب یا موتور جلو چهار چرخ محرک تولید می گردند. ماشین بنز کلاس GLS که از سال ۲۰۰۶ تولید می گردد در کلاس خودروهای اس یووی لوکس اندازه بزرگ قرار می گیرد که در شکل اس یووی ۵ در تولید می گردد.