فروش دوباره اقساطی خودرو آغاز شد / جزییات | کرمان موتور در

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازسلام نو به نقل از رکنا، بازار خودرو از اواسط فرودین 1402 در رکودی عمیق فرو رفته است و گویا این رکود به این زودی ها از این بازار رخت بر نخواهد بست.

روند کاهشی بازار و افزایش قیمت درب کارخانه محصولات مونتاژی در مقطعی به حدی زیاد شد که حتی اگر کارخانه در روز ثبت نام هممنبع

در نتیجه این رکود برخی از شرکت های مونتاژکار که محصولات نیمه اقتصادی تولید می کنند، تصمیم گرفتند تا با استفاده از ارائه روش هایی نظیر فروش اقساطی محصولات خود را در تعداد هرچه بیشتر به فروش برسانند.

شنبه هفته گذشته بود که شرکت کرمان موتور به شکل رسمی فروش تمام محصولات خود به جز کی ام سی T8 را برای تمام مردم و بدون هیچ محدودیتی آغاز کرد، اما دلیل این اقدام کرمان موتور را باید در اتفاقاتی که در سامانه یکپارچه و بازار آزاد رخ داد بررسی کرد.

پس از افزایش قیمت خودروهای مونتاژی توسط شورای رقابت و از سوی دیگر کاهش مداوم و روزانه قیمت خودروهای مونتاژی در بازار آزاد، تعداد زیادی از متقاضیان دور دوم سامانه یکپارچه که عمدتاً برای کسب سود و نه مصرف شخصی در این سامانه نام نویسی کرده بودند از ثبت نام و خرید خودرو منصرف شدند.

کرمان موتور در آخرین طرح فروش اقساطی خود که شنبه هفته گذشته آغاز شد، تمام محصولات خود را به جز کی ام سی T8 با سه روش پرداخت مشخص به بازار عرضه کرد.