شرایط آسان خرید قسطی پیکاپ KMC t8 کرمان موتور در شیراز

خرید خودروی کارآمد و مناسب در شرایط تورمی کنونی، هم از لحاظ سرمایه‌ای و هم کارکرد مهم به نظر می‌رسد. خودرویی مثل پیکاپ KMC t8 می‌تواند به دلیل قابلیت‌ها و قیمتی که دارد، گزینه خوبی برای استفاده در مناطق مختلف باشد؛ مخصوصا اگر خرید قسطی T8 امکان‌پذیر باشد.

ویژگی‌های پیکاپ کا ام سی تی 8

این خودرو ارتفاع مناسبی در هنگام عبور از سطوح مختلف زمین دارد و از بابت برخورد ناهمواری‌ها در سطوح پایینی اتومبیل نگرانی وجود نخواهد داشت. خودرو مذکور دارای ترمز دیسکی در تمامی چرخ‌ها است که این مسئله قدرت بازدارندگی ترمزها را تا حد زیادی افزایش می‌دهد. همه این مسائل در کنار هم باعث می‌شود تا رانندگی با پیکاپ KMC T8 در مناطق مختلف به خاطره‌ای شیرین برای افراد تبدیل شود.

پیکاپ کا ام سی تی 8 از لحاظ ظاهری چندان به پیکاپ فورد رنجر بی‌شباهت نیست و توانسته شاخص‌های یک خودرو آفرود مناسب و مطابق معیارهای جهانی را در اختیار خریداران قرار دارد. امکانات این خودرو به علاوه قیمت مناسب آن باعث شده تا توجه خیلی از خانواده‌ها به خصوص آفرودبازان به این اتومبیل جلب شود.

اصل این خودرو دارای سه نوع پیشرانه است که شامل دو نمونه بنزینی و یک موتور دیزلی می‌شود. شرکت کرمان موتور مونتاژ این خودرو را در داخل کشور بر عهده دارد و آن را با پیشرانه دو لیتری و گیربکس شش سرعته در اختیار مشتریان داخلی قرار می‌دهد. با این ویژگی‌ها، مونتاژ خودرو مذکور در داخل کشور با توانی معادل 174 اسب بخار در دور موتور هزار و 800 به بازار عرضه شده است.

نمایندگی کرمان موتور در شیراز تعدادی محدودی از این خودرو را با قیمت قطعی 917 میلیون تومان به متقاضیان عرضه می‌کنند. البته خرید قسطی t8 شیراز شرایط مشخصی دارد: خرید t8 شیراز به دو شکل بازپرداخت اقساط در دوره‌های 18 و 30 ماهه انجام می‌شود. افرادی که می‌خواهند t8 شیراز را در قالب اقساط 18 ماهه بخرند باید شش فقره چک به نمایندگی ارائه دهند. این شش فقره چک هم به صورت هر سه ماهه یک چک خواهد بود. اشخاصی هم که خواهان خرید خودرو قسطی شیراز در قالب بازپرداخت اقساط 30 ماهه هستند باید 10 فقره چک، به صورت هر سه ماه یک چک، ارائه دهند. پیش پرداخت برای خرید t8 شیراز در قالب بازپرداخت 18 ماهه، 450 میلیون تومان با اقساط 103 میلیون و 330 هزار تومانی است.

برای دسترسی سریع‌تر:منبع

خرید خودرو قسطی شیراز

به گزارش کاماپرس، در نگاه اول پیکاپ کا ام سی به یک خودرو جادار و مناسب برای آفرود است. اما ویژگی‌های مناسب این خودرو که آن را به گزینه مناسبی برای خرید تبدیل می‌کند، بیشتر از این موارد است. خرید قسطی پیکاپ KMC t8 در شیراز فرصتی است که به علاقه مندان این خودرو اجازه می دهد تا تجربه ای لذت بخش از خرید خودرو داشته باشند. پیکاپ KMC t8 یک محصول از شرکت چینی جی ای سی موتورز است که سال 2018 به بازار عرضه شد. این نوع اتومبیل در واقع یک پیکاپ آفرودر سایز متوسط است که جزو معدود پیکاپ‌های دو دیفرانسیل مونتاژ داخل محسوب می‌شوند. این خودرو چینی به دلیل قیمتی که دارد حتی می‌تواند با مدل‌های قدیمی تویوتا هایلوکس مقایسه شود و رقابت کند.

کرمان موتور با وجود قیمت مناسب بودن این خودروها نسبت به نمونه‌های مشابه باز هم شرایط خرید قسطی t8 را فراهم کرده است. افرادی که قصد خرید قسطی این خودرو را دارند باید از شرایط خرید قسطی t8 آگاهی داشته باشند.

خودرو قسطی شیراز با بازپرداخت 30 ماهه هم، نیاز به پیش پرداخت 500 میلیون تومانی دارد. مبلغ هر قسط شیراز t8، به 66 میلیون و 680 هزار تومان می‌رسد. ضمنا مبلغ آخر قسط شیراز t8 در قالب بازپرداخت 30 ماهه، 66 میلیون و 694 هزار و 400 تومان است. افرادی که قصد خرید این خودرو را دارند می‌توانند از طریق نمایندگی شیراز این اتومبیل را با شرایط پرداخت نقدی و اقساطی یاد شده در کمترین زمان ممکن خریداری کنند.

انتهای پیام

مرتبط با : کرمان موتور شیراز