خودرو مرسدس بنز قیمت، مشخصات فنی و مقایسه خودرو های mercedes-benz زومیت | jacblog

در آن زمان واردات این خودرو به‌طور شخصی انجام می‌شد تا آن که شرکت لیدا طهران واقع در محدوده بازار تهران، واردات مرسدس بنز را برعهده گرفت. این شرکت فعالیت خود را در سال ۱۳۲۷ آغاز کرد و بیشتر واردات این برند به سری موفق ۱۷۰ محدود شد که توانست فروش خوبی تجربه کند. با آغاز دهه ۱۹۶۰، مرسدس-بنز با فکر جایگزینی پونتون، که ایده آن از سدان‌های دهه چهل آمریکایی گرفته شده بود، مدل مرسدس بنز دبلیو۱۱۱ را طراحی کرد.

http://applemobilemag.ir

در حال حاضر شرکت ستاره ایران نمایندگی این برند در ایران را بر عهده دارد…

قیمت بنز SLK مدل ۲۰۱۲

و سرانجام توانست در سال 1886 اختراع مهمی را ثبت کند و نام آن را به عنوان “پیشرانه ساعت پدر بزرگ” به کشور خود و دنیا معرفی کند. این اختراع در واقع کالسکه ای بود که بدون اسب حرکت می کرد و نیروی محرکه ی آن توسط یک مجله خبری خودرو جک موتور درون سوز تولید می شد. تقریبا تمام مردم جهان این ویژگی مشترک را دارند که اگر به آن ها گویید که نام چند برند معروف در زمینه محصول خاصی را نام ببرید، چند برند مشترک در اولین ثانیه ها به ذهن افراد می رسد.

  • همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم.
  • ماشین بازی سواری بنز یکی از ایده ال‌های کودک به‌ عنوان یک ماشین ‌بازی است.
  • E350 کوپه از پرطرفدارترین کوپه های لوکس در بازار داخلی شناخته می شود.
  • طول EQS با استفاده از این پلتفرم به 5.265 متر می‌رسد، اما از بیرون این خودرو به‌هیچ‌عنوان کشیده به نظر نخواهد رسید.
  • ما در مکان های مناسبی مانند فرودگاه ها، ایستگاه های قطار، بنادر کروز و هتل ها و…
  • مهم‌ترین بازار این محصول در آمریکا بود و مدیران بنز نگران بودند که قوانین سختگیرانه‌ای که برای ایمنی ماشین‌های روباز در آمریکا در حال تصویب بود، فروش این ماشین را مشکل کند.

خودروی بنز کلاس CL در کلاس خودروهای جی تی طبقه بندی می شود که شکل بدنه آن به صورت کوپه ای ۲ در است و موتور آن در جلو و محور در عقب آن قرار گرفته است. در واقع این خودروی بنز به عنوان یک خودروی سایز بزرگ لوکس شناخته می شود. این خودرو نیز به مانند ماشین بنز کلاس A نوعی خودروی هاچ بک محسوب می شوند اما به جهت اینکه بدنه آن کمی بزرگتر از ماشین بنز کلاس A است بدان مینی ون کامپکت شرکتی هم گفته می شود که البته ظاهر اسپورت تری هم دارد. در واقع خودروی بنز کلاس B یک مینی ون ۵ در است که موتور و محور آن در جلو قرار دارد و تمام چرخ های آن نیز محرک است. در بخش تجهیزات ایمنی مجهز به کنترل ایستایی در سربالایی، کنترل کشش و پایداری، توزیع نیرو ترمز، ترمز ضد قفل، ترمز کمکی، ترمز پارک برقی، ترمز اضطراری، کنترل ترمزها در پیچ( اتوهلد، کیت ترمز AMG، کالیپر قرمز در نسخه GLA45)، 8 عدد ایربگ( سرنشینان جلو- پرده ای- جانبی جلو و عقب)، پشت سری فعال و کمربند ایمنی پیش کشنده و محدود کننده است.

بنز کلاسGLK‏ GLK250

مرسدس بنز کلاس GLE که قبلا به کلاس M معروف بود یک شاسی بلند لوکس سایز متوسط است که از سال 1997 بر روی خط تولید مرسدس بنز قرار داشت. از لحاظ اندازه سایزی مابین کوچکترین خودروی کلاس GLC و بزرگترین خودروی کلاس GLS قرار دارد. از آوریل 2015 با عرضه فیس لیفت نسل سوم با نام W166 نام کلاس M به کلاس GLE تغییر یافت. مرسدس بنز GLC300 کوپه 4MATIC از موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه 2 لیتری توربوشارژ با خروجی 255 اسب بخار استفاده می کند. ارزان ترین خودروی بنز در کلاس CLA قرار دارند و شامل تیپ های CLA45, CLA250, CLA180, CLA200 می باشد که مدل CLA45 قوی ترین و گران ترین مدل آن است.