تفاهم نامه همکاری مشترک بین معاونت علمی، فناوری و اقتصادی دانشگاه دانمارکی بنیان و شرکت خودروسازی کرمان امضا شد.سه شنبه 15 اسفند 1402 ساعت 16:4003-05-2024سیاستمدار


قرارداد همکاری مشترک بین معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و شرکت کرمان موتور با حضور معاون رئیس جمهور و مدیرعامل شرکت کرمان موتور امضا شد.

– به گزارش سایت قطر و به نقل از تابناک به نقل از روابط عمومی شرکت خودروسازی کرمان و با توجه به اهمیت بسیار زیاد کاهش مصرف سوخت و کاهش میزان آلایندگی، این توافقنامه در راستای تحقق اصلاحات در الگوی مصرف حامل های انرژی و رفع نقصی که در معاونت حمل و نقل کشور امضا شد.

دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور در این نشست که در محل امضای تفاهم نامه در محل دفتر مرکزی شرکت خودروسازی کرمان و با حضور مدیرعامل این شرکت برگزار شد، خاطرنشان کرد: وی با تاکید بر لزوم فراهم کردن بستر همکاری متقابل بین شرکت بانیان دانمارک و صنایع، بر لزوم همکاری شرکت کرمان موتور و شرکت دانمارکی بانیان به منظور تلفیق توانمندی ها و توانمندی های دو طرف تاکید کرد. هدف از اجرای این تفاهم نامه که برای مدت چهار سال و در دو فاز اجرا می شود، کسب دانش فنی و طراحی و تولید نیروهای محرکه کم مصرف در خودروهای بنزینی است.صرفه جویی در مصرف سوخت داخلی بیش از 2 لیتر در هر 100 کیلومتر تمرکز بر روی یکی از خودروهای تولیدی شرکت کرمان موتور خواهد بود.


برچسب ها: شرکت کرمان موتور – کرمان موتور – اقتصاد دانش بنیان – دانش بنیان – شرکت – ریاست جمهوری – کرمان


آخرین اخبار خدمات:تفاهم نامه همکاری مشترک بین معاونت علمی، فناوری و اقتصادی دانشگاه دانمارکی بنیان و شرکت خودروسازی کرمان امضا شد.

تفاهم نامه همکاری مشترک بین معاونت علمی، فناوری و اقتصادی دانشگاه دانمارکی بنیان و شرکت خودروسازی کرمان امضا شد.تمامی حقوق این سایت متعلق به دراپ می باشد. Drop مسئولیتی در قبال محتوای محتوا ندارد.

کلیه خدمات این وب سایت دارای مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح حسب مورد می باشد و فعالیت های این وب سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.


منبع