بهترین روغن موتور برای پژو 405 با قیمت ویژه فروشگاه روغن مارکت | jacblog

پژو 405 از بدنه مستحکم و قدرتمندی برخوردار است که در کنار ترمز‌های ضد قفل ABS و EBD در کنار کیسه هوای سرنشینان جلو، امنیت خوبی را به وجود می‌آورد. ترمز‌ها در همه مدل‌های پژو 405 در قسمت جلو دیسکی خنک شونده و در قسمت عقب کاسه‌ای هستند. هر چند این مدل ترمزها برای یک خودرو با ساختار و طراحی قدیمی تقریبا مناسب خواهند بود.

  • به نظر من پژو۲۰۰۰ یک چرخش به این جدیدا میرزه…سرعت وشتابش که معرکست من خودم سه ساله ۲۰۰۰ دارم مدل ۱۳۸۰ شتاب ۰ تا۱۰۰ فقط هشت ثانیه است ۲۰۰ تاشم راحت میره …هی میگن بدرد نمیخورن ..بسیار کم مصرفم هست توجاده صدی هفته بااون شتاب .
  • اما نشان‌واره اصلی این شرکت، با طرح شیر، در سال ۱۹۳۳ به‌عنوان نشان‌واره جهانی پژو طراحی شد و این لوگو، نخستین بار، بر روی مدل پژو ۲۰۳ ظاهر شد.
  • مدل‌های 308، 3008 و 208 از بهترین خودرو های جدید پژو هستند؛ معروف‌ترین خودروهای پژو در ایران، مدل‌های پژو 206، پژو 405، پژو 207، 504 و پژو 508 هستند که به‌صورت برنامه‌ای مشترک با ایران خودرو یا به‌صورت وارداتی فروخته شده‌اند.
  • بهترین ماشین ازلحاظ قدرت وسرعت دراین رده ازخودروها.مایکی شوداریم مدل83هنوزآخ نگفته جدیدایه پارس گرفتیم اشغاله.مطمعااگه بخریدپشیمون نمیشید.
  • تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود.
  • همچنین پژو در سال‌های ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۰ تأمین موتورهای مسابقات فرمول یک را عهده‌دار شد.

اما در حال حاضر تولید این مدل ها نیز متوقف شده است و مدل جدید پژو ۴۰۵ با موتور TU5 تولید می شود. سری نخست آن در دو تیپ GL و GLX با پیشرانه‌های کاربراتوری 1.6 لیتری و 2.0 لیتری عرضه می‌شد اما در نهایت هر دو نسخه در سال 1381 جای خود را به پیشرانه 1.8 لیتری انژکتوری XU7 دادند. سال 1383 ایران‌ خودرو نمونه اقتصادی 405 را با نام GLI عرضه کرد که فاقد تجهیزات متداول بود و حتی سپر مشکی رنگ داشت.

فروش اقساطی ۲۰۷ سقف شیشه ای

پژو 405 از یک موتور 1800 سی سی با قدرت 100 اسب بخار بهره می برد. فروشگاه روغن مارکت به عنوان نمایندگی روغن موتور بهران، ایرانول، سپاهان و نفت پارس فعالیت دارد. برای خرید و اطلاع از قیمت روغن موتور پژو ۴۰۵ می توانید با ما تماس بگیرید. برای مشاهده راه های ارتباطی به صفحه تماس با روغن مارکت مراجعه نمایید. پژو 405، یکی دیگر از محصولات فرانسوی و با سابقه بازار خودرو ایران است.

پژو،405،GLX مدل 91

پژو یکی از بزرگ‌ترین خودروسازهای اروپا است و به‌خصوص در فرانسه، فروش بالایی دارد. در خارج از اروپا، خودروهای پژو در کشورهای درحال‌توسعه مونتاژ و عرضه می‌شوند و کیفیت قابل‌قبولی دارند. پژو اوایل دهه‌ی ۱۹۹۰ از بازار مجله خبری خودرو جک آمریکا خارج شد اما احتمال دارد که دوباره به این کشور بازگردد. باتوجه به معاملات واقعی انجام شده در هر روز، کارشناسان همراه مکانیک لیست قیمت خودروهای پژو دست دوم و کارکرده را از سطح بازار جمع‌آوری می‌کنند.

پژو،405،GLX مدل 94

پژو در نام‌گذاری مدل‌هایش، سبک خاصی دارد و از فرمول X0Y استفاده می‌کند. X برای نشان دادن اندازه خودرو و Y برای سال تولید خودرو، بکار می‌رود؛ یعنی هرچه رقم، بالاتر باشد، مدل خودرو، جدیدتر است. در نتیجه بر پایه این فرمول، پژو ۵۰۸، بزرگتر و جدیدتر از پژو ۲۰۸ می‌باشد.

http://applemobilemag.ir