بازدید وزیر صمت از خودرو ایگل کرمان موتور | وزیر صنعت، معدن

وزیر صنعت، معدن و تجارت با حضور در غرفه شرکت کرمان موتور در نمایشگاه اتواکسپو تهران از خودرو جدید ایگل در دو نسخه بنزینی و برقی بازدید به عمل آورد.

 کرمان موتور را می توان تنها خودروسازی بخش خصوصی کشور دانست که صاحب یک پلت فرم اختصاصی است و بر روی این پلت فرم، یک خودرو کاملا برقی به نام کی ام سی ایگل برقی(EV) تولید و به نمایش درآورده است.

و سامان فیروزی مدیرعامل کرمان موتور یکی از حاضران در مراسم امضای این تفاهم نامه بود.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار ما، خودرو ایگل، توجه عباس علی آبادی در غرفه کرمان موتور را به خود جلب کرد و وزیر صمت پس از بررسی کامل خودروها و برنامه های این شرکت، در جریان کم و کیف روند برقی سازی محصولات این شرکت خودروسازی قرار گرفت.

این گزارش می افزاید: روز گذشته و در حاشیه اتواکسپو تهران نیز، تفاهم نامه توسعه شبکه شارژ خودروهای برقی با حضور وزیر صمت و مدیران عامل شرکت های خودروسازی به امضاء رسید.

 شرکت کرمان موتور، اولین شرکت خودروسازی کشور است که خودروهای برقی را برای سیستم حمل و نقل عمومی به شرکت تاکسیرانی استان تهران واگذار کرمنبع

براساس این گزارش، در غرفه شرکت کرمان موتور، جایگاه ویژه خودروهای برقی و پلاگین هیبرید طراحی و اجرا شده است و در این بخش، دو خودرو تاکسی برقی  و کی ام سی JS6 پلاگین-هیبرید به نمایش درآمده است.