اولین نمایندگی کرمان موتور با استانداردهای جدید افتتاح شد

– با توجه به تغییر پارامترهای فروش و خدمات پس از فروش، افزایش رقابت، تغییر ذائقه، سلیقه و خواسته مشتریان و همچنین ارائه خدمات بر اساس به روزترین متدها، بسیاری از خودروسازان برای افزایش میزان رضایت مشتری برنامه های جدیدی را در دستور کار قرار داده اند.

مطابق مفاد این پروژه عاملیت ها این کمپانی تغییرات و به روز رسانی در زمینه ای مختلف را اغاز کردند و به همین دلیل از این به بعد تمام نمایندگی های این شرکت خدمات مورد نیاز محصولات متنوع را تحت یک هویت بصری و لوگوی جدید انجام خواهند داد.

در همین راستا کرمان موتور که با توجه به جایگاه ، ضریب نفوذ و طیف وسیع مشتریان یکی از بازیگران اصلی خودروسازان بخش به خصوصی به شمار می آید، نیز پروژه تطبیق و ارتقاء عاملیت ها با استانداردهای جدید را پس از مطالعه و بررسی نیاز ها و همچنین تامین الزامات مورد نیاز، تدوین و از چندی پیش آغاز کرد.

نخستین نمایندگی کرمان موتور با استانداردهای جدید افتتاح شد تا این شرکت در راستای یکسان سازی نمایندگی های کل کشورش گام بزرگی برداشته باشد.

به بیان دیگر کرمان موتور با استفاده از لوگو یا هویت بصری جدیدی که سال گذشته همزمان با رونمایی از J7 معرفی کرد به مشتریان این اطمنیان خاطر می دهد که به تمام آنها علاوه براینکه جزء خانوده بزرگ این شرکت محسوب می شوند ،با دیدگمنبع