اطلاعات خودرو : سواری : ایران خودرو : پژو پارس : پژو پارس TU5 1392 :: وان کار | jacblog

بله در برخی مواقع این اتفاق می افتد چون رنگ نشانگر نشان دهنده میزان سطح الکترولیت داخل باتری می باشد و نشانگر خوبی برای تشخیص سالم بودن باتری نیست. لیست قیمت ارائه شده توسط کیان باتری با دریافت باتری فرسوده محاسبه و خدمت مشتریان تقدیم می گردد. سلام دوست عزیز بله خدمات ما به صورت 24 ساعته و شبانه روزی می باشد. با توجه با راهنمای روی باتری، نشانگر سلامت باتری تغییر رنگ داده است.

  • اولین بار در سال 1987 کمپانی فرانسوی پژو از خودرو مدل 405 رونمایی کرد که این خودرو در سال بعد از عرضه، لقب بهترین خودرو سال اروپا را بدست آورد.
  • اما کیفیت ساخت کابین جدید جالب نبوده و در مقایسه با مدل‌های قدیمی‌تر که از مواد نرم ساخته می‌شد، کم‌کیفیت‌تر شده است.
  • اگر شما یک باتری 100 آمپرساعت تهیه نمایید بعد از ماه اول این باتری ظرفیتی معادل 96 تا 97 آمپر ساعت خواهد داشت و حدود 3 تا 4 آمپر ساعت ضعیف تر می گردد.
  • سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

این محصول که متعلق به شرکت فرانسوی پژو است سال 1987 در اروپا تولید شد. در پی قرارداد همکاری پژو و ایران خودرو، پژو 405 تقریباً با توقف تولید در اروپا به ایران مجله خبری خودرو جک راه یافت. با این وجود پژو 405 همچنان میان خودروهای شرکت ایران خودرو متقاضی دارد. یکی از مهم‌ترین دلایل این امر، وجود بازار یدکی بسیار خوب این ماشین قدیمی است.

قیمت پژو

پژو 405 از سال 1370 توسط کارخانه ایران خودرو در ایران تولید و مونتاژ شد. با ورود این سدان تقریبا بزرگ به کشور، انتظار بسیاری از خریداران برای خلاصی از پیکان به سر آمد! این خودرو فرانسوی جادار با بدنه‌ای محکم، سریع میان مشتریان ایرانی محبوب و پرفروش شد. از سال 1373 نیز شرکت ساپکو قطعات پژو 405 را بومی‌ساز و تا سال 1377 بیش از نیمی از قطعات این خودرو را تامین کرد.

پژو ۴۰۲ دارلمات اسپشیال کوپه ۱۹۳۸، مجسمه‌ای زیبا روی چهار چرخ…

این کارخانه یک پیشرانه 1.8 لیتری انژکتور با کد XU7JP/L3 را جایگزین نمونه کاربراتوری اولیه کرد. این پیشرانه از آلایندگی و مصرف کمتر و البته توان کمتری نیز نسبت به نمونه کاربراتوری برخوردار بود. قیمت پژو برای طرفداران خودروهای آن، فاکتور مهمی برای انتخاب مدل‌های مختلف این شرکت است. قیمت محصولات پژو موجود در بازار ایران، مانند بسیاری از محصولات خودروسازی دیگر، همواره در افت‌وخیز است.

پژو

اگر به دستگاه تستر دسترسی ندارید خودروی خود را روشن نموده و در حین روشن بودن کابل مثبت را از روی قطب مثبت باتری بردارید، اگر خورو روشن ماند یعنی دینام شما سالم و اگر خودرو خاموش شد یعنی دینام شما ایراد دارد. یکی از عوامل مهم در خرابی باتری خودرو دمای هوا بسیار بالا یا بسیار پایین است ، از این رو با تعبیه ی محافظی ضد حرارت در اطراف باتری خود می توانید عمر مفید باتری خود را بالا ببرید. یا اینکه می توانید باتری خودروی خود را به صندوق عقب انتقال دهید.

http://applemobilemag.ir