آغاز ثبت نام مرحله سوم طرح یکپارچه فروش خودرو از شهریور ماه

مدیر سامانه فروش یکپارچه خودرو از آغاز ثبت نام مرحله سوم در سامانه یکپارچه فروش خودرو و ویرایش محصول متقاضیان مرحله دوم در شهریور حبر داد.

در مرحله دوم تعداد ثبت نامی بیش از 2 میلیون نفر بود که متقاضیان طرح خودروی فرسوده و طرح جوانی جمعیت با اولویت نسبت به متقاضیان طرح عادی، سال جاری خودروها را تحویل خواهند گرفت.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازسلام نو به نقل از بورس پرس، مهدی تقدسی با اشاره به افزایش ظرفیت تولید خودروسازان گفت: شهریور ماه ویرایش خودرو برای متقاضیان مرحله دوم طرح یکپارچه فروش خودرو آغاز و پس از آن ثبت نام مرحله سوم آغاز خواهد شد.

50 درصد از متقاضیان مرحله دوم ثبت نام خودرو از شرکت سایپا و 10 درصد از شرکت کرمان موتور در انجام شده که در مرحله اول، تعداد ثبت نام کنندگان بیش از 936 هزار نفر شامل 780 هزار نفر متقاضی محصولات ایران خودرو، 32 هزار نفر متقاضی محصولات سایپا و 124 هزار نفر متقاضی دیگر خودروسازان بود.

در مرحله دوم برخی ثبت نام کنندگان، متقاضیان خودروهای بخش خصوصی بودند که به 97 درصد از متقاضیان، خودرو تخصیص داده شد و فقط 3 درصد باقیمانده اند و شهریور ماه امکان ویرایش برای این افراد فراهم می شود.منبع