آشنایی با انواع پرده پانچ در دکوراسیون داخلی معمارنو

آشنایی با انواع پرده پانچ در دکوراسیون داخلی معمارنو پرده زبرا در تهران با قیمت هایی که باور نخواهید کرد و مثل رویا برایتان خواهد بود… پرده پذیرایی در تهران با گزینه های انتخابی نا محدود و مناسب برای هر سبکی که د… پرده پانچی با بافت دار های خوش رنگ بدوزید که زینت بخش هر لوکیشنی است که حتی با چند رنگ هم قابل اجراست. ابتدا عرض پنجره را اندازه بزنید و از هر طرف ده سانتی متر به اندازه اضافه کنید (اینکار برای این است که پرده بطور کامل پنجره را پوشش دهد). پرده پانچی به پرده ای گفته می‌شود که در قسمت بالای پرده از حلقه های فلزی یا پلاستیکی استفاده شده و برای نصب آن نیازی به گیره پرده های قدیمی نیست. همانگونه که مطلع هستید پرده یکی از مهمترین عناصر دکوراسیون داخلی است که کمک شایانی در روح بخشیدن به فضای منزل می کند.

نحوه اندازه‌گیری پرده پانچی مناسب اتاق خواب

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره برای اندازه گیری و نصب پرده آماده می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. قیمت پرده پانچ پانچی چاپی بر اساس جنس پارچه مورد انتخاب شما محاسبه می‌شود و طرح پرده در قیمت خرید آن تغییری ایجاد نمی‌کند. هزاران طرح از مدل جدید پرده 2020 و 2021 قیمت ارزان با حریر یا ساده در سایت وجود دارد و حتی شما میتوانید طرح دلخواه پرده چاپی خود را برای ما ارسال کنید تا به سلیقه شما روی پرده پانچی چاپ بشود. می‌توانید به راحتی و با اطمینان از مناسب بودن قیمت پرده چاپی پارچه‌ای را از بخش فروش اینترنتی سایت خرید نمایید. پرده پانچی به دلیل تنوع بالا در طرح و رنگ و به ویژه قابلیت چاپ انواع تصویر می ‌توانند در انواع مکان ها و دکور ها استفاده شوند .

  • این پرده ها بیشتر در اتاق خواب مورد استفاده قرار می گیرند اما اگر پارچه و طرح پارچه ی پرده ی پانج، طرحی مناسب و سنگین باشد برای نصب در سالن پذیرایی نیز می توان از آن استفاده کرد.
  • این مدل پرده‌ها با عبور چوب‌پرده از میان حلقه‌های پرده نصب می شوند.
  • این محصول در قسمت اتصال به میل پرده دارای حلقه های فلزی برای نصب سریع می باشد.

ا ما پیشنهاد ما این است که پرده های پانچ تک رنگ و حتی مدل دار خود را به صورت حضوری تهیه کنید. در ادامه راجب مدل های دیگر پرده پانچ مثل، پرده طبیعت، مناظر و… شرح می دهیم. حال برای خرید پرده پانچ شما به راهنمایی و نکات بسیار مهمی نیاز دارید تا بتوانید بهترین مدل پرده را انتخاب کنید.

پرده پانچ مخمل چاپی دو نوع ایرانی و خارجی دارد که هر دو در چاپ دی قم موجود و قابل سفارش و خرید اینتزنتی و حضوری است. پرده های پانچی بهترین ابزار برای شبیه سازی است چونکه عمودی هستند و این عمودی بودن به نفتعتان است به جهت اینکه سبب بلند دیده شدن دیوار ها خواهد شد و در نتیجه دلبازی و بزرگ نمایی را نمایان خواهد کرد. بهترین پارچه هایی که در دوخت معجزه میکنند جنس هایی از قبیل کتان های پر طرفدار، مخمل های دوست داشتنی، هازان های جذاب و تصویری و مخمل های پتینه بینظیر است که برای سفارش هر یک از آنها پذیرای صدای گرم و حضور پر شورتان هستیم. پرده های پانچی یک سبک دوخت دارند که خود به تنهایی یک برند محسوب میشود به طوری که وقتی نام آن میاید در ذهن تصوری مشخصی پدیدار میشود که حتی روی بورس بودن آن باعث شده کسی وجود نداشته باشد که نداند پانچ ها چه شکلی هستند.

پرده آماده‌ی خریداری شده در تهران با همکاری پیک و برای شهرستان از طریق باربری یا پست‌های سریع مانند تیپاکس ارسال vistapardeh.ir/ می‌گردد. همچنین اگر ساکن شهر قم هستید می‌توانید نصب پرده را به ما بسپارید. به طور کلی اگر بخواهیم ویژگی‌های پرده پانچی را ارزیابی کنیم شامل موارد زیر است.

پرده زبرا کد 1999 سایز 180 × A Hundred Thirty Five سانتی‌ متر